Täname ja tunnustame 2019/2020

• 29. novembril toimus rahvusvaheline inglise keele olümpiaad Best in English. Jõgevamaa Gümnaasium saavutas seal 18. koha. Kokku osales 16 462 õpilast 624 koolist 25 riigist. Meie koolist osales 45 õpilast. Esikümme, kes meile nii kõrge koha tõid, on järgmine: Georg Sakrits (Q-klass) 111. koht maailmas, Kadi Värnik (N-klass) 199. koht, Kaur Kanarbik (P-klass) 216. koht, Kaspar Käärsoo (Q-klass), Raul Kuusik (U-klass), Gerdo Vaikmäe (S-klass), Egle Saar (N-klass), Mirel Luhalaid (T-klass), Liisbeth Kirsimägi (M-klass), Märt Välba (N-klass). Juhendajad Rita Sildnik ja Maive Kase.
  • 22.–23. novembrini toimusid Betti Alverile pühendatud luulepäevad „Tähetund", kus Jõgeva kooliteatri Liblikapüüdja gümnaasiumitrupp pävlis oma lavastusega "Legend" väikevormi suurejoonelise teostamise eest eripreemia. Juhendaja Lianne-Saage Vahur.
  • 25. septembril toimus Rakveres Eesti Koolispordi Liidu meistrivõistlused teatejooksudes. Jõgevamaa Gümnaasiumi võistkond kooseisus: Kärtyn Kaljusalu, Elisabet Hein, Teele Olgo, Grete Kukk, Maris Kallo, Kirill Matiitšin, Daniel Aganitš, Roman Andrejev, Ranel Kase ja Andrias Adamson saavutas I koha nii 10x60m pendelteatejooksus kui ka murdmaateatejooksus. Võistkondlikult saavutati 10.-12. klasside arvestuses I koht.
  • 20. septembril toimus Kuremaa Terviseradadel Jõgevamaa noorte meistrivõistlused sügisjooksukrossis, kus Jõgevamaa Gümnaasiumi noored saavutasid mitmeid auhinnalisi kohti: