Toimus Jõgevamaa Gümnaasiumi talvine spordipäev, kus kõik osalejad läbisid vabalt valitud tempos 11,4 kilomeetrit.

II koht Heliis Kalev (1.24,58)

III koht Karmel Karro (1.38,58)

Kokkuvõttes oli kõige kiirem klass F, kelle kümne kiireima osaleja keskmine aeg oli 1.40,1.  Parima osalusprotsendiga (94%) klass oli C-klass.

Jõgevamaa Gümnaasiumi meistrivõistlused korvpallis

Toimus Jõgevamaa Gümnaasiumi klassidevaheline korvpalliturniir. Tänavuse turniiri tegi eriliseks see, et lisaks meie õpilastele osales ka üks Jõgeva Põhikooli meeskond.

I koha saavutas Ü klass, kooseisus Karl Mark Tammsaar, Renar Mägi, Henry Hanst, Johann Cristopher Lüüs, Haarald Meesak, Markus Paloots.

II koha saavutas Jõgeva Põhikooli meeakond, kooseisus Karl Hunt, Oskar Kull, Karl Robin Kaljusalu, Rasmus Alan Truus, Kaido Karjane, Mattias Vipper.

III koha saavutas A klass, koosseisus Ruuben Isakar, Indrek Virks, Patrick Palmsaar, Joosep Kull, Karl Eduard Kull, Kristofer Haljas.

Kõige resultatiivsem mängija oli Renar Mägi, kes viskas turniiri jooksul 133 punkti.

Turniiri korraldasid Karl Västra ja Kaspar Tuvike.

Jõgevamaa Gümnaasiumi meistrivõistlused kergejõustiku mitmevõistlused

Võisteldi 100 m jooksus, kaugushüppes, neiud viskasid palli ja jooksid 400 meetrit ning noormehed tõukasid kuuli ja jooksid 800 meetrit.