Kooli põhiväärtuste kandjad 2020/2021

HOOLIVUS

Tess Tõnissoo (T-klass) – Kuldse südamega tüdruk. Väga hea kuulaja. Märkab, kui keegi abi vajab. Temalt ei pea abi paluma, ta tuleb ise ja aitab. ALATI aitab. Ta mitte ainult ei kuula muresid, vaid mõtleb kaasa, kuidas lahendust leida. Täpselt selline tüdruk, kellele võib saja kilomeetri kauguselt helistada, et tahaks koju, ja ta tuleb jalgrattaga järele. Ta on olnud ka suurepärane tugi meie vahetusõpilasele, et tal kooliga kohanemine kiiremini läheks.

VÄÄRIKUS

Elisabet Hein (S-klass) – Ta on rahulik ja viisakas tütarlaps. Ta käitub väärikalt koolitunnis, teades alati õigeid vastuseid, ning saades päris tihti kõige väärikama hinde – 6. Ka sel õppeaastal esindab ta väärikalt meie kooli enamikel olümpiaadidest, neist kahel on ta juba saavutanud I koha. Ka spordivõistlustel on ta alati esimese kolme seas. Vaatamata oma edukusele, ei muutu ta uhkeks, vaid on kõigiga sõbralik ja abivalmis.

ETTEVÕTLIKKUS

Kaisa-Siret Hint (P-klass) – On koolis aktiivne ja tegeleb paljuga ka väljaspool kooli (Liblikapüüdjad, Tuustar, rahvatants). Motiveerib klassikaaslasi aktiivne olema ning kooliüritustel kaasa lööma. Osaleb edukalt olümpiaadidel. Teda jagub igale poole, on inimene, kelle peale saab alati loota – kui ööpäevas oleks rohkem tunde, teeks veel rohkem. Lisaks kõigele on tal alati hea tuju, millega nakatab ka teisi.

ISAMAALISUS

Emma Õnne (T-klass) – Igati isamaaline neiu. Hindab väga rahvakultuuri, seega näeme teda nii Tuustaris pilli mängimas kui laval rahvatantsu tantsimas. Lisaks laulab meie kooli kooris. Ta väärtustab kaunist emakeelt ja käib meeleldi erinevatel kultuuriüritustel. Oma gümnaasiumi uurimistöös uurib murdeid, sest hindab väga Eesti paikkondade eripära. Ta on heatahtlik ja mõistev kaaslane ning tubli õpilane, kes võtab osa ka erinevatest olümpiaadidest. Eestimaa uhkus!
 
Jürgen Joost (P-klass) – Omab Noortes Kotkastes 3. järku ja aitab korraldada ja läbi viia Noorkotkaste ja Kodutütarde laagreid, on aktiivne militaarmatkadel (Kuperjanovi retk, Mini-Erna, Luureretk). Korralik ja viisakas noormees, hingelt isamaaline inimene. Täitis riigikaitse välilaagris eeskujulikult ja

TERVIS

Ander Järv (T-klass) – On aastaid tegelenud maadlusega, käinud oma vanuseklassis Eestit esindamas Euroopa meistrivõistlustel sumos, sai seal hõbemedali. Nüüd käib lisaks jõusaalis. Uus trenn on suunanud teda üle vaatama nii toitumist kui päevakava, eriti suurt tähelepanu pöörab ta unerutiinile. Ta ei tarbi väga suure suhkrusisaldusega sööke ja jooke ning kui teinekord klassis midagi pakutakse, siis ta enamasti keeldub. Teab, et naer on terviseks, ning ravib klassi sageli mõne tabava ütlusega.

 

Toimetaja: NELE GRAVERSON