Kooli põhiväärtuste kandjad 2017/2018

7.03.18

VÄÄRIKUS - KERT UIGA väärikas igas olukorras ja igal pool. Olgu selleks kool, liikluskultuur või koosviibimised väljaspool kooli. On usaldusväärne ja vastutab oma sõnade, valikute ning käitumise eest.

ETTEVÕTLIKKUS - KAISA SALUSTE võtab ette rohkem, kui tavaks on. Vedur, kes veab õpilasesinduse ja abituuriumi korraldatud sündmusi koolis. Samavõrra aktiivne ka väljaspool kooli.

HOOLIVUS - AGNES LEA hoolib end ümbritsevast. Jagab lahkelt teistele oma teadmisi ja aitab oma klassikaaslasi. Väga sõbralik, muretseb alati kõigi pärast. Tunneb huvi, kuidas teistel läheb. On valmis märkama, kuulama, mõistma ja abistama.

TERVIS - SANDER ÕUNAPUU terves kehas terve vaim- sellega on kõik öeldud. Edukas nii spordis kui õppimises.

ISAMAALISUS - ERKO LUIK on kuulunud 6 aastat Noorte Kotkaste Jõgeva malevasse. Ta on võitnud maakondlikke võistlusi, saavutanud häid tulemusi üleriigilistel ja osalenud mitmel rahvusvahelisel võistlusel. Omandanud mitu erialamärki ning sooritanud langevarjuhüpped. EV 100 puhul heiskas Pika Hermanni torni lipu 2. veebruaril. Õpilasena on Erko soliidne, järjekindel, kohusetundlik, sõbralik, tasakaalukas, mõistev ja abivalmis kaaslane, kellele saab erinevates olukordades toetuda.

 

Fotol: Kert Uiga, Kaisa Saluste, Agnes Lea, Sander Õunapuu, Erko Luik

Toimetaja: NELE GRAVERSON