Õpetajad

 

Eesti keel ja kirjandus

 
  Ülle Lääne e-post: ylle.laane[at]gymnaasium.ee
  Merle Ojamets e-post: merle.ojamets[at]gymnaasium.ee
     
Võõrkeeled  
  Ene Külanurm (soome keel) e-post: ene.kylanurm[at]gymnaasium.ee
  Maive Kase (inglise keel) e-post: maive.kase[at]gymnaasium.ee
  Kristiina Orm (hispaania ja saksa keel) e-post: kristiina.orm[at]gymnaasium.ee
  Riina Reimand (vene keel) e-post: riina.reimand[at]gymnaasium.ee
  Rita Sildnik (inglise keel) e-post: rita.sildnik[at]gymnaasium.ee
  Ljudmila Vahtla (vene keel) e-post: ljudmila.vahtla[at]gymnaasium.ee
  Maiu Kaarjärv (inglise keel) e-post: maiu.kaarjarv[at]gymnaasium.ee
     
Matemaatika  
  Merge Ivask (Lapsehoolduspuhkusel) e-post: merge.ivask[at]gymnaasium.ee
  Urve Olesk e-post: urve.olesk[at]gymnaasium.ee
  Andreas Suurkuusk e-mail: andreas.suurkuusk[at]gymnaasium.ee
  Karolin Piiskoppel e-post: karolin.piiskoppel[at]gymnaasium.ee
     
Loodusained  
  Vello Mägi (füüsika) e-post: vello.magi[at]gymnaasium.ee
  Ulvi Tiisler (keemia) e-post: ulvi.tiisler[at]gymnaasium.ee
  Aili Kruusaauk (geograafia)  e-post: aili.kruusaauk[at]gymnaasium.ee
  Neeme Katt (Infotehnoloogia) e-post: neeme.katt[at]gymnaasium.ee
  Veronika Pook (bioloogia)  e-post: veronika.pook[at]gymnaasium.ee
     
Sotsiaalained  
  Tiit Naarits (ajalugu ja ühiskonnaõpetus) e-post: tiit.naarits[at]gymnaasium.ee
  Lauri Naber (ajalugu) e-post: lauri.naber[at]gymnaasium.ee
  Viktor Nõmm (riigikaitse) e-post: viktor.nomm[at]gymnaasium.ee
  Silja Piir (inimeseõpetus)  e-post: silja.piir[at]gymnaasium.ee
     
Kunstiained  
  Maret Oja (muusika) e-post: maret.oja[at]gymnaasium.ee
  Anne Jaama (kunst) e-post: anne.jaama[at]gymnaasium.ee
     
Kehaline kasvatus  
  Annika Rüütli e-post: annika.ryytli[at]gymnaasium.ee
  Rainer Võsaste e-post: rainer.vosaste[at]gymnaasium.ee

 

Toimetaja: NELE GRAVERSON