Jõgevamaa Gümnaasiumi klassidevaheline saalihokiturniir.

I koha saavutas Õ-klass, koosseisus Arti Põldes, Doris Piik, Marten Teppan, Rome-Andro Moora, Joosep Kalme, Janmar Reiljan, Andris Roland Saar ja Robin Major.

II koha saavutas Q ja R-klasside segavõistkond, koosseisus: Daniel Aganitš, Robert Valge, Kenert Karu, Erki Kütt, Anet Rähn, Riin Kalme.

III koha saavutas T-klass, koosseisus: Joonas Pärtelpoeg, Mikk Korkmann, Martin Laasik, Märt Lepik, Grete Kukk, Timo Tupits, Romet Hannula, Joosep Katt.

Turniiri resultatiivseim mängija oli Doris Piik, kes lõi kokku 20 punkti.

Saalihokiturniiri korraldasid praktilise tööna Kermo Truhatšev ja Riivo Piibe.

Toimetaja: NELE GRAVERSON

Jõgevamaa Gümnaasiumi talvine spordipäev

Võisteldi viiel alal: teatesuusatamine, kelguralli, lumesõda, täpsusvise ja tandemsuusatamine.

I koht Õ-klass

II koht U-klass

III koht W-klass

Parima osalusprotsendiga (100%) osales S-klass.

Spordipäeva korraldasid praktilise tööna Jarko Aegnast ja Vahur Nõmmik.

Spordiviktoriini võitis Õ-klassi II võistkond, kuhu kuulusid Janmar Reiljan, Andris Roland Saar, Joosep Kalme, Robin Major.

Spordiviktoriini korraldasid praktilise töö osana Henrik Aru ja Ronald-Hoss Rückenberg.

Jõgevamaa Gümnaasiumi klassidevaheline korvpalliturniir

I koha saavutas P ja Q klasside segavõistkond, koosseisus Vitali Kreek, Karl Usin, Roman Andrejev, Kirill Matiitšin, Jürgen Joost, Märt-Indrek Sirkas.

II koha saavutas Õ-klass, koosseisus: Arti Põldes, Joosep Kalme, Robin Major, Janmar Reiljan, Marten Teppan, Andris Roland Saar, Rome-Andro Moora.

III koha saavutas T-klass, koosseisus: Joonas Pärtelpoeg, Martin Laasik, Mikk Korkmann, Joosep Katt, Romet Hannula, Märt Lepik.

IV koha saavutas U-klass, koosseis: Ronald-Hoss Rückenber, Magnus Traks, Asko Kuzenko, Margus Kuzenko, Vahur Nõmmik, Ranno Pruus.

Turniiri resultatiivseim mängija oli Ronald-Hoss Rückenberg, kes viskas kokku 117 punkti.

Korvpalliturniiri korraldasid praktilise tööna Martin Laasik ja Joonas Pärtelpoeg.

Jõgevamaa Gümnaasiumi klassidevaheline jalgpalliturniir

I koha saavutas Q-klass, koosseisus Kirill Matiitšin, Roman Andrejev, Daniel Aganitš, Riin Kalme, Anet Rähn, Märt Sirkas, Kenert Karu ja Karl Usin. Teise koha saavutas Õ-klass ja kolmanda koha T-klass.

II koha saavutas Õ-klass, koosseisus: Arti Põldes, Joosep Kalme, Janmar Reiljan, Andris Roland Saar, Rome Andro Moora, Marten Teppan, Cärolain Ots ja Birgit Bihlak. Treener: Robin Major.

III koha saavutas T-klass, koosseisus: Mikk Korkmann, Timo Tupits, Kristin Tõnissoo, Grete Kukk, Martin Laasik, Romet Hannula, Joonas Pärtelpoeg.

Turniiri resultatiivseim mängija oli Märt-Indrek Sirkas.

Turniiri parimaks väravavahiks tunnistati Marten Teppan.

Jalgpalliturniiri korraldasid praktilise tööna Timo Tupits ja Mikk Korkmann.

Jõgevamaa Gümnaasiumi meistrivõistlused kergejõustiku mitmevõistluses

Võisteldi 100 m jooksus, kaugushüppes, neiud viskasid palli ja jooksid 400 meetrit ning noormehed tõukasid kuuli ja jooksid 800 meetrit.