Täname ja tunnustame 2017/2018

13.02.18
  • 10.veebruaril toimunud piirkondlikul ajaloo-olümpiaadil saavutas teemas „I maailmasõda" I koha Markus Erik Kompus (L-klass), II koha Joel Roomet Raud (L-klass) ja III koha Jaak Martin Kaarepere (H-klass). Teemas „Eesti 1917-1945" saavutas I koha Sander Õunapuu (I-klass) ja III koha Aina Riisalu (K-klass). Juhendaja Tiit Naarits.
  • 9.veebruaril Põlvas toiminud õpilasetlejate riigikonkursil tunnistas žürii Einar Susi laureaaditiitli vääriliseks! Juhendaja Lianne Saage-Vahur.
  • 7.veebruaril toimunud piirkondlikul matemaatikaolümpiaadil saavutas 10.klasside arvestuses II koha Joosep Aare (M-klass). 11.klasside arvestuses saavutas esimese koha Illimar Laanisto (J-klass) ja II koha Robin Kool (K-klass). 12.klasside arvestuses saavutas I koha Jasper Jõgi (G-klass), II koha Peep Kolberg (I-klass) ja III koha Felix Ranne (G-klass). Juhendajad Merge Ivask ja Urve Olesk.
  • 6.veebruaril toimunud  õpilasetlejate Jõgevamaa konkurssil pälvis 10.-12.klasside arvestuses peapreemia  L-klassi õpilane Einar Susi. Juhendaja Lianne Saage-Vahur
  • 2.veebruaril toimunud  Hansenist Tammsaareni võistulugemisel pälvis J-klassi õpilane Sten Siirak oma vanuserühmas žürii eripreemia. Juhendaja Lianne Saage-Vahur.
  • 27.jaanuaril toimunud piirkondlikul keemiaolümpiaadil saavutas 10.klasside arvestuses I koha Ingrid Laanepere  (N-klass) ja II koha Uku Orupõld (N-klass). 11.klasside arvestuses sai  I koha Illimar Laanisto (J-klass) ja III koha Priit Pärn (L-klass). 12. klasside arvestuses saavutas I-koha Peep Kolberg (I-klass) ja II koha Felix Ranne (G-klass ). Juhendaja Ulvi Tiisler.
  • 26. jaanuaril toimunud piirkondlikul emakeeleolümpiaadil saavutas 10. klasside arvestuses III koha Mary-Heleen Meibaum (M-klass), IV koha Egle Saar (N-klass), V koha Andrias Adamson (M-klass) ning VIII koha Ingrid Laanepere (N-klass). 11.klasside arvestuses sai III koha Kaisu Saag (L-klass), V koha Theresa Pekka (K-klass), VI koha Emili Selgis (K-klass),VII koha Victoria Zelinski (J-klass), IX koha Laura Murakas (L-klass). 12. klasside arvestuses sai I koha Triinu Sinimets (I-klass), II koha  Andra Värnik (G-klass),  III koha Liina Kinks (H-klass) ning VI koha Deisi Tihemets (H-klass). Juhendajad Merle Ojamets ja Ülle Lääne.
  • 20.jaanuaril toimunud piirkondlikul füüsikaolümpiaadil saavutasid gümnaasiumiastmes I koha Jasper Jõgi (G-klass) ja III koha Peep Kolberg (I-klass). Täname ka teisi osalejaid Felix Ranne (G-klass), Kerdo Kurs (N-klass), Illimar Laanisto (J-klass) ja Priit Pärn (L-klass). Juhendaja Vello Mägi.
  • 9.detsembril toimunud piirkondlikul geograafiaolümpiaadil saavutas I koha Felix Ranne (G-klass), II koha Naatam-Johannes Bender (H-klass), III koha Diana Sammel (I-klass) ja IV koha Sander Õunapuu (I-klass). Juhendaja Maire Toode.
  • 6.detsembril autasustati parimaid noori leiutajaid. G-klassi õpilane Felix Ranne pälvis Õpilasleiutajate riiklikul konkursil 10.–12. klassi kategoorias oma töö „Keemiliste reaktsioonivõrrandite tasakaalustamise veebipõhine õpikeskkond" eest III preemia (600 €) ja TTÜ Mektory tehnoloogiakooli eripreemia. Juhendaja Neeme Katt.
  • 5.detsembril toimus Jõgevamaa ansamblite konkurss. 10.-12.klasside arvestuses pälvis esimese koha Jõgevamaa Gümnaasiumi segaansambel koosseisus : Annabel Kallis, Mareeta Ojasaar, Kätlin Visnapuu, Marian Pärn, Gerli Sein, Theresa Tompel, Holger Saarik, Martin Kalm, Egert Õim, Sten Siirak ja Janis Vaht. Juhendaja Maret Oja.
  • Cambridge Advanced English (CAE) eksam toimus 1.-2. detsembril. Jõgevamaa Gümnaasiumist osales seal 17 õpilast. Neist 6 said C2 taseme: Felix Ranne, Karolina Tupits, Andra Värnik, Peep Kolberg, Naatan Johannes Bender ja Jaak Martin Kaarepere. 9 õpilast said C1 taseme: Karl Taul, Kätlin Muttika, Katarina Sei, Mareeta Ojasaar, Mathias-Henrik Paas, Keiti Djakonova, Liina Kinks, Margit Maide ja Rasmus Vaher. 2 õpilast said B2: Bert Pettai ja Deisi Tihemets. Jasper Jõgi sooritas TOEFL eksami väga heade tulemustega. Juhendajad Rita Sildnik ja Maive Kase.
  • Inglise keele Euroopa Liidu olümpiaad Best in English toimus internetipõhiselt 30. novembril 2017.a. Olümpiaadil osales 17612 õpilast 750-st koolist ja 29-st riigist. Tunnustame õpilasi, kelle töö tulemusena meie kool saavutas 20. koha: Illimar Laanisto (J-klass), Kristjan Variksoo (G-klass), Felix Ranne (G-klass), Diana Sammel (I-klass), Märt Välba (N-klass), Liisbeth Kirsimägi (M-klass), Peep Kolberg (I-klass), Kerly Roosmägi (K-klass), Jasper Jõgi (G-klass), Villu Lillik (I-klass).

Täname Karolina Tupits (G-klass), Jaak Martin Kaarepere (H-klass), Mirjam Vaher (L-klass), Uku Orupõld (N-klass), Karl Taul (H-klass), Jaagup Nael (K-klass), Andra Värnik (G-klass), Egle Saar (N-klass), Anton Belous (O-klass), Hannogert Otti (N-klass), Mary-Heleen Meibaum (M-klass), Theresa Pekka (K-klass), Ander Liivapuu (N-klass), Joel Roomet Raud (L-klass), Kaitel Raik (N-klass), Naatan Johannes Bender (H-klass), Holger Saarik (K-klass), Karlis Sepper (K-klass), Kadi Värnik (N-klass), Kärt Aru (I-klass), Egert Õim (M-klass), Liina Kinks (H-klass), Gerli Sein (M-klass), Jakko Koort (N-klass), Brigita Ottson (N-klass), Triinu Sinimets (I-klass). Juhendajad Maive Kase ja Rita Sildnik

• 24.-26.novembril toimusid Betti Alverile pühendatud XXV luulepäevad „Tähetund", kus Jõgeva Liblikapüüdjate lavastus „Kapten Oleander" tunnistati peapreemia vääriliseks. Jõgevamaa Gümnaasiumi L-klassi õpilane Einar Susi pälvis parima meesnäitleja tiitli. Näitlejapreemia sai ka J-klassi õpilane Sten Siirak. Eripreemia täpse ansamblimängu eest pälvis Jõgeva Liblikapüüdja lavastus „Naabrid". Juhendaja Lianne Saage-Vahur.
  • 27.09.2017 Kuremaal toimunud jooksukrossi võistlustel esinesid edukalt Jõgevamaa Gümnaasiumi õpilased.

Auhinnalised kohad saavutasid:

Andra Värnik JT 500m I koht

Sander Õunapuu JP 1000m I koht

Liisbeth Kesamaa AT 1000m I koht

Victoria Zelinski AT 500m II koht

Raul-Martin Sirkas AP 1000m III koht

Kooli võistkonda kuulus ka vahetusõpilane Roxane Voser, kes saavutas AT 500m distantsil 8. koha. Juhendajad Annika Rüütli ja Rainer Võsaste.

• 18.septembril toimusid Jõgevamaa Gümnaasiumi meistrivõistlused kergejõustiku mitmevõistluses.