Täname ja tunnustame 2016/2017

26.04.17
  • 19.aprillil toimus Gustav Adolfi Gümnaasiumis Eesti II meistrivõistlused Nuti-Mati matemaatikas, 10.-12.klasside arvestuses saavutas I koha Robin Kool (K-klass) ja II koha Indrek Tammeväli (I-klass). Võistkondlikult saavutas Jõgevamaa Gümnaasium III koha, võistkonda kuulusid Robin Kool, Indrek Tammeväli ja Kristofer Käosaar (E-klass).

• 31.märtsil toimunud vabariiklikul inglise keele olümpiaadil saavutas IV koha Kristofer Käosaar (E-klass). Juhendaja Maive Kase

28.märtsil toimunud vabariiklikul vene keele olümpiaadil saavutas Karolina Tupits (G-klass) X koha. Juhendaja Riina Reimand

• 11.märtsil toimunud piirkondlikul majandusolümpiaadil saavutas gümnaasiumi vanuseastmes I koha Jasper Jõgi (G-klass), II koha Diana Sammel (I-klass) ja III koha Sander Õunapuu (I-klass). Vabraiiklikku vooru kutsuti Jasper Jõgi ja Diana Sammel. Juhendaja Helle Roop

• Neljapäeval, 9. märtsil toimus Tartu Tamme Gümnaasiumis teadusvõistlus "Nupp nokib", kus lisaks TTG õpilastele olid külalistena osalemas võistkonnad Jõgevamaa, Põlva ja Valga gümnaasiumitest. Võistluse võitis meie kooli võistkond koosseisus Kerlyn Roosipõld (E-klass), Kristjan Pint (F-klass), Peep Kolberg (I-klass), Jasper Jõgi (G-klass), Felix Ranne (G-klass) ja Kristjan Variksoo (G-klass)

• 4.märtsil toimunud piirkondlikul kunstiolümpiaadil saavutas gümnaasiumi vanuseastmes I koha Elen Riiman (I-klass). Juhendaja Anne Jaama

• 3.märtsil toimunud piirkondlikul vene keele olümpiaadil saavutas gümnaasiumi vanuseastmes I koha Karolina Tupits (G-klass). Juhendaja Riina Reimand

• 10.veebruaril toimunud piirkondlikul ühiskonnaõpetuse olümpiaadil saavutasid gümnaasiumi vanuseastmes I-II koha Sten Taim (D-klass) ja Sander Õunapuu (I-klass), viimane kutsuti vabariiklikku vooru. Juhendaja Tiit Naarits

• 10.veebruaril Saaremaal toimunud õpilasetlejate riigikonkurssil pävis gümnaasiumi vanuseastme GRAND PRIXi Sten Siirak (J-klass). Juhendaja Lianne Saage-Vahur.

• 7.veebruaril toimunud piirkondlikul matemaatikaolümpiaadil saavutas 10.klasside arvestuses I koha Illimar Laanisto (J-klass), III koha Robin Kool (K-klass). 11.klasside arvestuses saavutas I koha Jasper Jõgi (G-klass) ning II-III kohta jäid jagama Peep Kolberg (I-klass) ja Felix Ranne (G-klass). 12.klasside arvestuses saavutas I koha Ingrid Laurikainen (F-klass) ja II koha Kerle Palmiste (D-klass). Täname olümpiaadil osalemise eest Victoria Zelinskit (J-klass), Laura Ikmelti (J-klass), Kerly Roosimägi (K-klass), Birgit Lill (L-klass), Aare Krüüts (L-klass), Priit Pärn(L-klass), Diana Sammeli (I-klass), Naatan Johannes Benderit (H-klass). Juhendajad Merge Ivask ja Urve Olesk.

• 4.veebruaril toimunud piirkondlikul bioloogiaolümpiaadil saavutas 10.klasside arvestuses I koha Jaagup Nael (K-klass) ning II-III koha Laura Ikmelt (J-klass) ja Telver Objärtel (L-klass). 11.klasside arvestuses saavutas I-II koha Kärt Vaher (G-klass)  ja III koha Felix Ranne (G-klass). 12.klasside arvestuses saavutas III koha Kerlyn Roosipõld (E-klass). Juhendaja Sirli Vijar

• 28.jaanuaril toimunud piirkondlikul füüsikaolümpiaadil saavutas 10.klasside arvestuses II koha Robin Kool (K-klass) ja III koha Priit Pärn (L-klass). 11.klasside arvetuses saavutas I koha Peep Kolberg (I-klass) ja II koha Jasper Jõgi (G-klass). Gümnaasiumi arvestuses tunnistati parimaks Peep Kolberg. Juhendaja Vello Mägi

• 27.jaanurail toimunud piirkondlikul inglise keele olümpiaadil saavutas 10.klasside arvestuses III koha Jaagup Nael (K-klass), 11.klasside arvestuses saavutas II koha Kristjan Variksoo (G-klass) ja III-V koha Karl Taul (H-klass)ning 12.klasside arvestuses saavutas I koha Kristofer Käosaar (E-klass). Täname kooli esindamise eest olümpiaadil. Juhendajad: Rita Sildnik, Maive Kase ja Maiu Kaarjärv.

10.klassid - Illimar Laanisto (J-klass) 4. – 5. koht , Holger Saarik    (K-klass)  4. – 5 koht, Kerly Roosmägi (K-klass) 6. – 8. koht, Theresa Pekka (K-klass)  9. – 12. koht, Karlis Sepper (K-klass) 9. – 12. koht, Joel Roomet Raud (L-klass) 9. – 12. koht, Mirjam Vaher(L-klass) 16. – 17. koht.

11.klassid - Felix Ranne (G-klass) 6. – 9. koht, Andra Värnik (G-klass) 6. – 9. koht, Naatan Johannes Bender (H-klass) 10. – 12. koht, Peep Kolberg (I-klass) 10. – 12. koht, Villu Lillik (I-klass) 10. – 12. koht, Diana Sammel (I-klass) 13. koht, Jaak Martin Kaarepere (H-klass) 14. koht, Jasper Jõgi (G-klass) 15. – 17. koht, Karoliina Tupits (G-klass) 18. – 19. koht, Liina Kinks (H-klass) 20. – 21. koht, Kärt Aru (I-klass) 25. koht, Triinu Sinimets (I-klass) 26. koht.

12.klassid -  Kristofer Käosaar (E-klass) 1. Koht, Venno Sellak (D-klass) 4. koht,Nael, Artur (D-klass) 6. – 8. koht, Marilin Kuusk (E-klass) 6. – 8. koht, Almar Kaarend (E-klass) 6. – 8. koht, Tomi Meitus (F-klass) 9. koht, Ingrid Laurikainen (F-klass) 12. Koht, Mihkel Helm (D-klass) 20. koht.

• 30.jaanuaril toimunud piirkondlikul emakeeleolümpiaadil saavutas 10.klasside arvestuses III koha Theresa Pekka (K-klass), IV koha Kaisu Saag (L-klass), V koha Emili Selgis (K-klass),VI koha Victoria Zelinski (J-klass), VII koha Laura Murakas (L-klass). 11.klasside arvestuses saavutas I koha Andra Värnik (G-klass), IV koha Triinu Sinimets (I-klass) ja V koha Liina Kinks (H-klass). 12.klasside arvestuses saavutas IV koha  Laura Aare (D-klass) ja V-VI koha Marilin Kuusk (E-klass). Juhendajad Merle Ojamets ja Ülle Lääne

• 27. jaanuaril toimunud piirkondlikul saksa keele olümpiaadil saavutasid II-III koha Joel Roomet Raud (L-klass) ja Rasmus Vaher (I-klass), V koha Triinu Sinimets (I-klass) VI-VII koha Mathias-Henrik Paas (I-klass) ja XI koha Karin Britta Suimetsa (L-klass). Juhendaja Kristiina Orm

• 21. jaanuaril toimunud piirkondlikul keemiaolümpiaadil saavutas 10.klasside arvestuses I koha Robin Kool (K-klass), II koha Illimar Laanisto (J-klass) ja III koha Priit Pärn (L-klass). 11.klasside arvestuses saavutas I koha Peep Kolberg (I-klass) ja II koha Felix Ranne (G-klass). 12.klasside arvestuses saavutas I koha Ingrid Laurikainen (F-klass). Juhendaja Ulvi Tiisler

• 10.detsembril toimunud piirkondlikul geograafiaolümpiaadil saavutas Kristofer Käosaar (E-klass) esimese koha gümnaasiumi arvestuses. Juhendaja Maire Tuimets
  • 25.-27.novembril toimusid Betti Alverile pühendatud  XXIV luulepäevad „Tähetund",  kus tunnistati Jõgeva Liblikapüüdjate lavastus „Pirnipuu" (Betti Alver) GRAND PRIX vääriliseks. Jõgevamaa Gümnaasiumi F-klassi õpilane Karl Kukk pälvis parima meesnäitleja tiitli, Liisi osatäitmise eest lavastuses „Pirnipuu". Juhendaja Lianne Saage-Vahur.
  • 21. oktoobril Treffneris toimunud kolme kooli saalihokiturniiri võitis Jõgevamaa Gümnaasium, HTG jäi teiseks ning kolmanda koha sai Lähte Ühisgümnaasium. Jõgevamaa Gümnaasiumi võidukas võistkonnas mängisid: Rimante Valancauskaite, Mathias Einamann, Andreas Õun, Lauri-Robert Indus, Tauri Voolaid, Marnet Meister.
  • 4. oktoobril toimusid Paides EKSL-i 10.-12. klassi noormeeste rahvaliiga jalgpalli finaalvõistlused. Lõppvõistlusele pääses 15 kooli. Jõgevamaa Gümnaasiumi võistkond saavutas väärika 3. koha. Võistkonnas mängisid: Mathias Einamann, Marnet Meister, Felix Ranne, Ilja Kossarev, Mario Sakarinin, Andreas Õun, Tauri Voolaid, Marek Reiman, Andreas Vilt, Kaivo Sang. Võistkonna parimaks mängijaks tunnistati Mathias Einamann
  • Kolmapäeval, 21. septembril toimus Kuremaal Jõgevamaa noorte meistrivõistlused sügisjooksukrossis. Sügiskrossil olid edukad mitmed Jõgevamaa Gümnaasiumi  õpilased. Poiste A vanuseklassi 1000 meetri jooksu võitis Sander Õunapuu (I-klass). Meesjuuniorite 1000 meetri jooksus saavutas kolmanda koha Marnet Meister (E-klass).Tüdrukute A vanuseklass 500 meetri jooksu võitis  Victoria Zelinski (K-klass) ning kolmanda koha saavutas Andra Värnik (G-klass). Tüdrukute A vanuseklass 1000 meetri jooksus saavutas teise koha Theresa Pekka (K-klass) ning kolmanda koha Kaisu Saag (L-klass). Naisjuuniorid 500 meetri jooksu võitis Kreete Pärtelpoeg (E-klass).
  • 13.septembril toimusid Jõgevamaa Gümnaasiumi meistrivõistlused kergejõustiku mitmevõistluses.