Täname ja tunnustame

19.12.16
  • 10.detsembril toimunud piirkondlikul geograafiaolümpiaadil saavutas Kristofer Käosaar (E-klass) esimese koha gümnaasiumi arvestuses.
  • 25.-27.novembril toimusid Betti Alverile pühendatud  XXIV luulepäevad „Tähetund",  kus tunnistati Jõgeva Liblikapüüdjate lavastus „Pirnipuu" (Betti Alver) GRAND PRIX vääriliseks. Jõgevamaa Gümnaasiumi F-klassi õpilane Karl Kukk pälvis parima meesnäitleja tiitli, Liisi osatäitmise eest lavastuses „Pirnipuu". Juhendaja Lianne Saage-Vahur.
  • 21. oktoobril Treffneris toimunud kolme kooli saalihokiturniiri võitis Jõgevamaa Gümnaasium, HTG jäi teiseks ning kolmanda koha sai Lähte Ühisgümnaasium. Jõgevamaa Gümnaasiumi võidukas võistkonnas mängisid: Rimante Valancauskaite, Mathias Einamann, Andreas Õun, Lauri-Robert Indus, Tauri Voolaid, Marnet Meister.
  • 4. oktoobril toimusid Paides EKSL-i 10.-12. klassi noormeeste rahvaliiga jalgpalli finaalvõistlused. Lõppvõistlusele pääses 15 kooli. Jõgevamaa Gümnaasiumi võistkond saavutas väärika 3. koha. Võistkonnas mängisid: Mathias Einamann, Marnet Meister, Felix Ranne, Ilja Kossarev, Mario Sakarainin, Andreas Õun, Tauri Voolaid, Marek Reiman, Andreas Vilt, Kaimo Sang. Võistkonna parimaks mängijaks tunnistati Mathias Einamann
  • Kolmapäeval, 21. septembril toimus Kuremaal Jõgevamaa noorte meistrivõistlused sügisjooksukrossis. Sügiskrossil olid edukad mitmed Jõgevamaa Gümnaasiumi  õpilased. Poiste A vanuseklassi 1000 meetri jooksu võitis Sander Õunapuu (I-klass). Meesjuuniorite 1000 meetri jooksus saavutas kolmanda koha Marnet Meister (E-klass).Tüdrukute A vanuseklass 500 meetri jooksu võitis  Victoria Zelinski (K-klass) ning kolmanda koha saavutas Andra Värnik (G-klass). Tüdrukute A vanuseklass 1000 meetri jooksus saavutas teise koha Theresa Pekka (K-klass) ning kolmanda koha Kaisu Saag (L-klass). Naisjuuniorid 500 meetri jooksu võitis Kreete Pärtelpoeg (E-klass).
  • 13.septembril toimusid Jõgevamaa Gümnaasiumi meistrivõistlused kergejõustiku mitmevõistluses.