Jõgevamaa Gümnaasiumi õpilaste nimekiri

III AASTA ÕPILASED        
  G-klass H-klass I-klass
  Anne Jaama Maret Oja Nele Graverson
  Silja Piir Ljudmila Vahtla Annika Rüütli
  1. Jõgi Jasper 1. Bender Naatan Johannes 1. Aru Kärt
  2. Kallis Annabel 2. Haaviste Hendrik 2. Djakonova Keiti
  3. Kalm Martin 3. Indus Lauri-Robert 3. Harend Helina
  4. Koll Rando 4. Kaarepere Jaak Martin 4. Klaos Hindrek
  5. Laane Ainar 5. Kauss Aare 5. Kolberg Peep
  6. Lääne Allar 6. Kinks Liina 6. Lillemägi Marii-Anett
  7. Mangus Eliisa-Marie 7. Kossarev Ilja 7. Lillik Villu
  8. Muttika Kätlin 8. Liin Külliki 8. Maide Margit
  9. Nittim Ken 9. Lillepärg Keili 9. Margens Triinu
  10. Pindis Marjerita 10. Mikko Kertu 10. Ojasaar Mareeta
  11. Ranne Felix 11. Nõmm Fred 11. Paas Mathias-Henrik
  12. Rebane Maarja 12. Oja Mart 12. Pettai Bert
  13. Reiman Marek 13. Papli Marit 13. Pillesaar Taavi
  14. Sakarinin Mario 14. Põldes Anett 14. Raja Angro
  15. Sikora Kaisa 15. Rosin Matias 15. Riiman Elen
  16. Tennokese Hanna-Maria 16. Saar Annabel 16. Rosenberg Kadi
  17. Traks Marita 17. Sei Katarina 17. Saluste Kaisa
  18. Tupits Karolina 18. Taul Karl 18. Sammel Diana
  19. Vaher Kärt 19. Tihemets Deisi 19. Sinimets Triinu
  20. Variksoo Kristjan 20. Tiits Maarja 20. Šteinbacht Anton
  21. Värnik Andra 21. Tompel Theresa 21. Zarin Janek
  22. Virkus Karoliina 22. Uiga Kert 22. Taavet Carmen
  23. Visnapuu Kätlin 23. Villak Marion 23. Tammeväli Indrek
  24. Voolaid Tauri 24. Õun Andreas 24. Toomemägi Mari-Liis
  25. Õim Annar     25. Vaher Rasmus
          26. Vilt Andreas
          27. Õunapuu Sander
II AASTA ÕPILASED        
  J-klass K-klass L-klass
  Ulvi Tiisler Merle Ojamets Maive Kase
  Riina Reimand Maarika Nahkur Vello Mägi
  1. Antonova Kati 1. Kalinina Angelina 1. Juvanen Aile
  2. Birnbaum Merit 2. Kalme Johanna 2. Kalm Kaimar
  3. Ikmelt Laura 3. Kalmus Greete-Liis 3. Kazakov Anna-Maria
  4. Jõgi Elise 4. Karv Anna-Krete 4. Kompus Markus Erik
  5. Kiisel Jaanika 5. Kase Liisa 5. Krüüts Aare
  6. Kikerpill Mirella 6. Keek Kaijo 6. Lill Birgit
  7. Kirsipuu Hanna-Liina 7. Kokla Kirsika 7. Murakas Laura
  8. Laanisto Illimar 8. Kool Robin 8. Nuudi Knut
  9. Lea Agnes 9. Kuusvere Hanna 9. Objärtel Telver
  10. Lopp Reili 10. Luik Erko 10. Pärn Kerli
  11. Luik Raikki 11. Nael Jaagup 11. Pärn Marian
  12. Mikko Raili 12. Pekka Theresa 12. Pärn Priit
  13. Nittim Karlis 13. Poolen Marit 13. Raud Joel Roomet
  14. Paas Aive 14. Päll Kristiina 14. Rähn Anna-Liis
  15. Roots Rebecca 15. Remmelg Alari 15. Saag Kaisu
  16. Siirak Sten 16. Riisalu Aina 16. Sakkool Monica
  17. Zelinski Victoria 17. Roosmägi Kerly 17. Suimets Karin Britta
  18. Tiho Joonas 18. Saarik Holger 18. Susi Einar
  19. Tiik Karoliine 19. Selgis Emili 19. Vaher Mirjam
  20. Truus Anette 20. Sepper Karlis 20. Valk Mari-Liis
  21. Vikkat Hendrik 21. Tooming Andra 21. Värk Agnes
      22. Uiga Keidi    
      23. Veri Kristin    
      24. Õun Karen    
             
I AASTA ÕPILASED        
  M-klass N-klass O-klass
  Merge Ivask Rita Sildnik Urve Olesk
  Rainer Võsaste Tiit Naarits Neeme Katt
  1. Aare Joosep 1. Ivask Armo 1. Aland Carlos
  2. Adamson Andrias 2. Kivisikk Pilleriin 2. Auksmaa Janno
  3. Järvela Karl-Oskar 3. Koort Jakko 3. Belous Anton 
  4. Kirsimägi Liisbeth 4. Kull Neidi 4. Bender Mariliis 
  5. Koll Grete - Johanna 5. Kurs Kerdo 5. Joosua Deivid
  6. Luhalaid Marten 6. Laanepere Ingrid 6. Kasela Birgit
  7. Mardimäe Marcus 7. Liin Romet 7. Kasela Britta
  8. Meibaum Mary-Heleen 8. Liivapuu Ander 8. Kesamaa Liisbeth
  9. Orav Liisi 9. Merila Sandra 9. Kruuse Ergo
  10. Piirson Sirelin 10. Mändoja Kati 10. Kukk Annabel
  11. Poolen Grete 11. Narits Ermo 11. Luga Peeter 
  12. Sein Gerli 12. Oja Egert 12. Mey Merlyn
  13. Sumla Kener  13. Oja Sirelin 13. Oras Sirli
  14. Tikerbär Hanna Liisa Kärolin 14. Orupõld Uku 14. Ploom Sander
  15. Tänav Karmen 15. Otti Hannogert 15. Pohlak Oliver
  16. Vaht Janis 16. Ottson Brigita 16. Randkivi Laura
  17. Õim Egert 17. Pent Martin 17. Salus Lele-Riin
      18. Pütsepp Ines 18. Sirkas Raul-Martin
      19. Raik Kaitel    
      20. Raudsepp Karl-Martin    
      21. Rändoja Marten    
      22. Saar Egle    
      23. Sarap Siim-Sander    
      24. Sooväli Sander    
      25. Truuts Berit    
      26. Viik Markkus    
      27. Voser Roxane    
      28. Välba Märt     
      29. Värnik Kadi    
      30. Õismets Grete    

 

Toimetaja: NELE GRAVERSON